Wygraj plastron Dawida Kubackiego!

#KubackiTeam to nie tylko członkowie Oficjalnego Fanklubu Dawida Kubackiego. To wszyscy ci, którzy kibicują Dawidowi, trzymają kciuki, gdy skacze i zawsze w niego wierzą.

Wiemy, że jest Was bardzo dużo! Nieustannie spotykamy Was na skoczniach i poza nimi – podchodzicie, zadajecie pytania, pozdrawiacie Dawida. Wysyłacie do nas maile i wiadomości.

W podziękowaniu za dowody zainteresowania i sympatii przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym główną nagrodą jest plastron startowy z Hinzenbach, oczywiście z autografem Dawida Kubackiego!

Tak więc oficjalnie zapraszamy wszystkich do udziału w Drugim Wielkim Konkursie pt. „Kibicuję Dawidowi”

Co zrobić, aby wygrać?

1.) Zrób zdjęcie, wtedy gdy właśnie kibicujesz Dawidowi – w dowolnej sytuacji lub formie: możesz być na zdjęciu sam(a), z rodziną, ze znajomymi. Na skoczni, przed telewizorem lub gdziekolwiek indziej.

2.) Na zdjęciu (warunek konieczny!) umieść hashtag #KubackiTeam – możesz trzymać kartkę z napisem, wyciąć litery z kartonu albo z czegoś ułożyć.  😉 Liczymy na Twoją pomysłowość!

3.) Zdjęcie powinno zostać wykonane przez Ciebie lub przez osobę, którą o to poprosisz. Ważne, aby nie naruszało niczyich praw! Zamierzamy umieścić je na naszej www i w mediach społecznościowych (w końcu mamy Instagram!), więc pamiętaj, że biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na jego publikację.

4.) Przeczytaj uważnie zamieszczony poniżej regulamin konkursu.

5.) Gotową pracę (czyli zdjęcie z hashtagiem) prześlij na adres: fanklub@kubackiteam.pl do dnia 31 lipca 2016, do godziny 12:00! W treści maila wpisz imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i e-mail kontaktowy.

6.) Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zdjęcie!

Prawda jakie to proste?

Do dzieła!

Kibicuj Dawidowi, zrób zdjęcie i wygraj plastron startowy z autografem!

Czekamy niecierpliwie na Twoją pracę.

Kubacki Team

plastronHzb

Regulamin Drugiego Wielkiego Konkursu pt. „Kibicuję Dawidowi”

 1. Organizatorem konkursu fotograficznego pt. „Kibicuję Dawidowi” na najlepsze zdjęcie jest Oficjalny Fanklub Dawida Kubackiego (OFDK), działający przy Stowarzyszeniu Gramy Fair.
 2. Zdjęcie konkursowe:
  1. musi być autorstwa zgłaszającego,
  2. nie może naruszać praw osób trzecich,
  3. powinno pokazywać kibica/kibiców Dawida Kubackiego w dowolnej sytuacji i formie,
  4. musi zawierać hashtag #KubackiTeam w dowolnej formie.
 3. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca o 12:00. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zdjęcie.
 4. W konkursie wezmą udział wyłącznie zgłoszenia przesłane na adres mailowy fanklub@kubackiteam.pl i zawierające dane osobowe (imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, e-mail).
 5. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z klauzulą: „Na mocy niniejszego oświadczenia, Udostępniający oświadcza, że przysługują mu autorskie prawa majątkowe do zdjęcia przesłanego w załączniku oraz zapewnia, że przekazane zdjęcia lub jakikolwiek ich element nie naruszają autorskich praw majątkowych i praw pokrewnych osób trzecich. Z dniem przekazania zdjęcia OFDK, Udostępniający udziela nieodpłatnie OFDK licencji w celu wykorzystania zdjęcia na stronie internetowej kubackiteam.pl i profilach OFDK w mediach społecznościowych, wprowadzania go do obrotu przy użyciu Internetu oraz wprowadzenie do pamięci komputera, do sieci komputerowej lub multimedialnej”.
 6. Przesłanie zgłoszenia z zawierającego dane osobowe jest równoznaczne z akceptacją oświadczeń: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu Kibicuję Dawidowi” oraz „Zgodnie z Ustawą z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm. wyrażam zgodę na jednorazowe otrzymanie za pomocą poczty elektronicznej (e-maila) informacji o ewentualnej wygranej w konkursie, wysłanej przez Oficjalny Fanklub Dawida Kubackiego.
 7. Spośród przesłanych zdjęć Jury konkursu w składzie ustalonym przez OFDK wybierze max. 10 zdjęć finałowych, które zostaną umieszczone w albumie na fanpage’u OFDK na portalu Facebook wg kolejności punktacji Jury, tj. od najwyższej do najniższej liczby punktów. Zwycięży autor tego zdjęcia, które do oznaczonego dnia i godziny zgromadzi najwięcej polubień.
 8. Główną nagrodą w konkursie „Kibicuję Dawidowi” jest plastron startowy z zawodów w Hinzenbach podpisany przez Dawida Kubackiego. Nagroda zostanie przesłana pocztą listem poleconym na adres wskazany przez zwycięzcę w terminie 14 dni od ogłoszenia wyników. Nagroda nie może być wymieniona na gotówkę.
 9. Nadesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z uznaniem niniejszego regulaminu.

 

Fotografia Dawida – Ewa Bilan-Stoch

Leave a Reply