O nas

Pomysł utworzenia Oficjalnego Fanklubu Dawida Kubackiego narodził się w styczniu 2015 roku, podczas naszego wspólnego wyjazdu na zawody Pucharu Świata w Zakopanem. Wtedy to, po trwającej pół nocy szczegółowej analizie wyników sobotniego konkursu drużynowego, zawodów zimowych i letnich do trzech sezonów wstecz, a także snuciu wspomnień na temat rozlicznych przygód, które przydarzyły nam się dzięki skokom, doszłyśmy do zgodnego wniosku, że najmocniej kibicujemy właśnie Dawidowi.

A dlaczego?

Powodów jest wiele.

Ponieważ wciąż udowadnia, że nigdy nie należy się poddawać. Ponieważ bez względu na przeciwności, dąży do założonego celu, realizując swoją pasję. Ponieważ nieustannie pokazuje, jak ważne ogniwo drużyny stanowi i jak wysoko ceni sobie jej dobro.

I oczywiście dlatego, że ma fantastyczne poczucie humoru.

Do kompletu brakowało mu tylko fanklubu. 🙂

Postanowiłyśmy więc niezwłocznie naprawić ten błąd i wcielić projekt w życie. Założyłyśmy małą grupę na Facebooku, gdzie przez kilka miesięcy gromadziłyśmy pomysły i materiały, szkicowałyśmy plany oraz toczyłyśmy niekończące i często burzliwe dyskusje.

A już podczas Letniej Grand Prix 2015 w Wiśle zdecydowałyśmy się wstępnie przedstawić nasze plany Dawidowi i jego menadżerce Ewie Bilan-Stoch. Potem to wszystko spisałyśmy i już po kilku tygodniach  otrzymałyśmy zgodę na rozpoczęcie działań.

Tak więc jesteśmy. Tutaj, na tej stronie. Na Facebooku i Twitterze. A także w realu – na trybunach podczas konkursów.

Jeśli kochacie skoki, przyłączcie się do nas. A jak to zrobić? Odpowiedź znajdziecie tutaj.

Zapraszamy

Ida, Ewa i Alicja czyli Zarząd Oficjalnego Fanklubu Dawida Kubackiego

 

Skąd są członkowie Oficjalnego Fanklubu Dawida Kubackiego?

Fot. Ewa Bilan-Stoch