Powstaje Oficjalny Fanklub Dawida Kubackiego

Z przyjemnością informujemy, że na początku września 2015 roku, po przedstawieniu Dawidowi Kubackiemu i Ewie Bilan-Stoch, założeń i wstępnego planu działania, uzyskałyśmy zgodę na utworzenie Oficjalnego Fanklubu Dawida Kubackiego.

Po co właściwie Fanklub?

Głównym celem naszej działalności będzie kibicowanie Dawidowi Kubackiemu, tworzenie wokół jego osoby przyjaznej i pozytywnej atmosfery oraz zrzeszanie jego kibiców za pośrednictwem strony internetowej, profilów w mediach społecznościowych oraz spotkań bezpośrednich.

Zależy nam także na promowaniu sportu, a w szczególności skoków narciarskich oraz aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Jednym z ważniejszych wyzwań będzie także propagowanie idei przyjaznego Internetu i zasad fair play.

 

Dlaczego Dawid Kubacki?

Dawid Kubacki w trakcie swojej sportowej kariery wielokrotnie pokazał, w jaki sposób należy sobie radzić z przeciwnościami i konsekwentnie dążyć do założonego celu, realizując swoją pasję. Poza tym nieustannie udowadnia jak ważne ogniwo drużyny stanowi i jak wysoko ceni sobie jej dobro.

Naszym zdaniem jest to postawa, którą warto propagować.

Inną, równie niebagatelną kwestią jest to, że śledząc w trakcie sezonu 2014/2015 popularne portale internetowe, głównie te zajmujące się tematyką skoków, zaobserwowałyśmy ogromną falę hejtu, której ofiarą padł przede wszystkim Dawid, ale i pozostała część Reprezentacji oraz Sztabu Trenerskiego. W związku z tym uważamy, że celowe byłoby podjęcie działań eliminujących lub niwelujących podobne zjawiska, a także tworzących pozytywną atmosferę wokół Dawida, a przy okazji i pozostałych Zawodników.

Czy można zostać członkiem Fanklubu?

Fanklubu aktualnie jest na etapie zyskiwania osobowości prawnej. W tym celu w Warszawie zostało powołane Stowarzyszenie Gramy Fair, które wciąż oczekuje na rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym. Kiedy tylko ten proces zostanie zakończony, Fanklub rozpocznie oficjalny nabór członków. O dokładnym terminie, a także o warunkach, które należy spełnić, poinformujemy niezwłocznie na stronie internetowej, na Facebooku oraz na Twitterze.

Leave a Reply