O Stowarzyszeniu

Większość wolnego czasu spędzamy obecnie nie na świeżym powietrzu, a przed komputerem i telewizorem. W wirtualnym świecie szukamy nie tylko rozrywki i odprężenia, ale także próbujemy rozwijać swoje zainteresowania i pasje, poznawać ludzi. To tam szukamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Ale czy może nam się to udać?

Internet nie zawsze jest dla nas życzliwym miejscem, a już na pewno nie zastąpi świata rzeczywistego.

Stowarzyszenie Gramy Fair łączy ludzi z całej Polski, którzy chcą żyć aktywnie i z pasją. Chcemy promować sport, ruch, zdrowy tryb życia i aktywny wypoczynek, a także samorozwój w sferze zawodowej i międzyludzkiej. Chcemy uczyć refleksji, krytycznego myślenia, podejmowania decyzji i zachęcać do rozwoju osobistego i planowania zmian.

Wierzymy, że tylko człowiek aktywny i odważny, ale także życzliwy światu i ludziom, może być w pełni szczęśliwy i spełniony.

Stowarzyszenie Gramy Fair
ul. Aleksandra Janowskiego 13 m.50
NIP: 951-240-28-93
Regon:363271580