Kalendarze zawodów

18 listopada 2017, Wisła (Skocznia im. A. Małysza HS 134, konkurs indywidualny)

19 listopada 2017, Wisła (Skocznia im. A. Małysza HS 134, konkurs indywidualny)

25 listopada 2017, Ruka (Rukatunturi HS 142, konkurs indywidualny)

26 listopada 2017, Ruka (Rukatunturi HS 142, konkurs indywidualny)

2 grudnia 2017, Niżny Tagił (Aist HS 134, konkurs indywidualny)

3 grudnia 2017, Niżny Tagił (Aist HS 134, konkurs indywidualny)

9 grudnia 2017, Titisee-Neustatd (Hochfirstschanze HS 142, konkurs drużynowy)

10 grudnia 2017, Titisee-Neustatd (Hochfirstschanze HS 142, konkurs indywidualny)

16 grudnia 2017, Engelberg (Gross-Titlis-Schanze HS 137, konkurs indywidualny)

17 grudnia 2017, Engelberg  (Gross-Titlis-Schanze HS 137, konkurs indywidualny)

30 grudnia 2017, Oberstdorf  (Schattenbergschanze HS 137, konkurs indywidualny) – TCS

1 stycznia 2018, Garmisch-Partenkirchen  (Olympiaschanze HS 140, konkurs indywidualny) – TCS

4 stycznia 2018, Innsbruck  (Bergisel HS 130, konkurs indywidualny) – TCS

6 stycznia 2018, Bischofshofen (Paul-Ausserleitner-Schanze HS 140, konkurs indywidualny) – TCS

13 stycznia 2018, Bad Mitterndorf (Kulm HS 225, konkurs indywidualny)

14 stycznia 2018, Bad Mitterndorf (Kulm HS 225, konkurs indywidualny)

27 stycznia 2018, Zakopane (Wielka Krokiew HS 140, konkurs drużynowy)

28 stycznia 2018, Zakopane (Wielka Krokiew HS 140, konkurs indywidualny)

3 lutego 2018, Willingen (Mühlenkopfschanze HS 145, konkurs indywidualny)

4 lutego 2018, Willingen (Mühlenkopfschanze HS 145, konkurs indywidualny)

3 marca 2018, Lahti (Salpausselkä HS 130, konkurs drużynowy)

4 marca 2018, Lahti (Salpausselkä HS 130, konkurs indywidualny)

10 marca 2018, Oslo (Holmenkollbakken HS 134, konkurs drużynowy) – Raw Air

11 marca 2018, Oslo (Holmenkollbakken HS 134, konkurs indywidualny) – Raw Air

13 marca 2018, Lillehammer (Lysgårdsbakken HS 140, konkurs indywidualny) – Raw Air

15 marca 2018, Trondheim (Granåsen HS 140, konkurs indywidualny) – Raw Air

17 marca 2018, Vikersund (Vikersundbakken HS 240, konkurs drużynowy) – Raw Air

18 marca 2018, Vikersund (Vikersundbakken HS 240, konkurs indywidualny) – Raw Air

23 marca 2018, Planica (Letalnica HS 240, konkurs indywidualny)

23 marca 2018, Planica (Letalnica HS 240, konkurs drużynowy)

23 marca 2018, Planica (Letalnica HS 240, konkurs indywidualny)

20 stycznia 2018, Oberstdorf (Heini-Klopfer-Skiflugschanze, HS 235, kwalifikacje)

20 stycznia 2018, Oberstdorf (Heini-Klopfer-Skiflugschanze, HS 235, konkurs indywidualny)

21 stycznia 2018, Oberstdorf  (Heini-Klopfer-Skiflugschanze, HS 235, konkurs drużynowy)

10 lutego 2018, Pyeong Chang (Alpensia Jumping Park, HS 109, konkurs indywidualny)

12 lutego 2018, Pyeong Chang (Alpensia Jumping Park, HS 109, konkurs indywidualny pań)

17 lutego 2018, Pyeong Chang (Alpensia Jumping Park, HS 142, konkurs indywidualny)

19 lutego 2018, Pyeong Chang (Alpensia Jumping Park, HS 142, konkurs drużynowy)

9 grudnia 2016, Lillehammer (Lysgårdsbakken HS 100, konkurs indywidualny)

10 grudnia 2016, Lillehammer (Lysgårdsbakken HS 138, konkurs indywidualny)

11 grudnia 2016, Lillehammer (Lysgårdsbakken HS 138, konkurs indywidualny)

17 grudnia 2016, Ruka (Rukatunturi HS 142, konkurs indywidualny)

18 grudnia 2016, Ruka (Rukatunturi HS 142, konkurs indywidualny)

27 grudnia 2016, Engelberg (Gross-Titlis-Schanze HS 137, konkurs indywidualny)

28 grudnia 2016, Engelberg  (Gross-Titlis-Schanze HS 137, konkurs indywidualny)

7 stycznia 2017, Titisee-Neustadt (Hochfirstschanze HS 142, konkurs indywidualny)

8 stycznia 2017, Titisee-Neustadt  (Hochfirstschanze HS 142, konkurs indywidualny)

14 stycznia 2017, Garmisch-Partenkirchen  (Olympiaschanze HS 140, konkurs indywidualny)

15 stycznia 2017, Garmisch-Partenkirchen  (Olympiaschanze HS 140, konkurs indywidualny)

20 stycznia 2017, Sapporo (Okurayama HS 134, konkurs indywidualny)

21 stycznia 2017, Sapporo (Okurayama HS 134, konkurs indywidualny)

22 stycznia 2017, Sapporo (Okurayama HS 134, konkurs indywidualny)

28 stycznia 2017, Bischofshofen (Paul-Ausserleitner-Schanze HS 140, konkurs indywidualny)

29 stycznia 2017, Bischofshofen (Paul-Ausserleitner-Schanze HS 140, konkurs indywidualny)

4 lutego 2017, Erzurum (Kiremitliktepe HS 140, konkurs indywidualny)

5 lutego 2017, Erzurum (Kiremitliktepe HS 140, konkurs indywidualny)

11 lutego 2017, Brotterode (Inselbergschanze HS 117, konkurs indywidualny)

12 lutego 2017, Brotterode (Inselbergschanze HS 117, konkurs indywidualny)

18 lutego 2017, Planica (Bloudkova velikanka HS 139, konkurs indywidualny)

19 lutego 2017, Planica (Bloudkova velikanka HS 139, konkurs indywidualny)

25 lutego 2017, Iron Mountain (Pine Mountain HS 133, konkurs indywidualny)

26 lutego 2017, Iron Mountain (Pine Mountain HS 133, konkurs indywidualny)

4 marca 2017, Rena (Renabakken HS 111, konkurs indywidualny)

5 marca 2017, Rena (Renabakken HS 111, konkurs indywidualny)

11 marca 2017, Zakopane (Wielka Krokiew HS 140, konkurs indywidualny)

12 marca 2017, Zakopane (Wielka Krokiew HS 140, konkurs indywidualny)

18 marca 2017, Czajkowski   (Śnieżynka HS 140, konkurs indywidualny)

19 marca 2017, Czajkowski   (Śnieżynka HS 140, konkurs indywidualny)

2 lipca 2016, Villach (Villacher Alpenarena HS 98, konkurs indywidualny)

3 lipca 2016, Villach (Villacher Alpenarena HS 98, konkurs indywidualny)

9 lipca 2016, Szczyrk (Skalite HS 106, konkurs indywidualny)

10 lipca 2016, Szczyrk (Skalite HS 106, konkurs indywidualny)

18 sierpnia 2016, Kuopio  (Puijo HS 127, konkurs indywidualny)

19 sierpnia 2016, Kuopio  (Puijo HS 127, konkurs indywidualny)

3 września 2016, Einsiedeln   (Shanzen Einsiedeln HS 117, konkurs indywidualny)

4 września 2016, Einsiedeln   (Shanzen Einsiedeln HS 117, konkurs indywidualny)

17 września 2016, Hinterzarten  (konkurs indywidualny)

18 września 2016, Hinterzarten  (konkurs indywidualny)

30 września 2016, Rasnov  (konkurs indywidualny)

1 października 2016, Rasnov  (konkurs indywidualny)

15 grudnia 2016, Notodden (Tveitanbakken HS 100, konkurs indywidualny)

16 grudnia 2016, Notodden (Tveitanbakken HS 100, konkurs indywidualny)

7 stycznia 2017, Zakopane (Wielka Krokiew HS 140, konkurs indywidualny)

8 stycznia 2017, Zakopane (Wielka Krokiew HS 140, konkurs indywidualny)

28 stycznia 2017, Eau Clair (Silver Mine HS 97, konkurs indywidualny)

29 stycznia 2017, Eau Clair (Silver Mine HS 97, konkurs indywidualny)